Potřebná a prospěšná očista  - detoxikace

Detoxikace je proces odstraňování a odbourávání látek, které do našeho organismu nepatří. Detoxikace je snaha vypudit jedy z těla a nastavit tak plynulý chod systémů organismu. Prostředků očisty je mnoho (dieta, hladovění, pitné kůry, masáže) a lidstvo provázejí po tisíce let. Cílem detoxikace je odebírat, nikoliv přidávat.

Toxin je jed, který narušuje plynulý chod tkání a jejich rovnováhu. Způsobuje poruchy imunity a tak umožňuje  dalším infekcím poškodit orgány a tkáně. Mezi toxiny můžeme počítat různé druhy látek, které dostaneme do těla jídlem a pitím (nezdravé potraviny, chemie, léky, pesticidy, konzervanty, alkohol), dýcháním (kovy,prach, infekce, kouření) nebo krví (otevřená rána, bodnutí hmyzem).

Nemoc - spočívá ve špatném fungování tělesných systémů a subsystémů. Nedostatečná činnost jednoho orgánu způsobí celý řetězec reakcí.Nemoc způsobí bolest, strach ze smrti či ztrátu některých schopností a proto patří k základnímu utrpení lidstva po celou dobu jeho existence.

Příčiny nemocí: nesprávně fungující imunitní systém, infekce, stres, špatné stravování, málo pohybu, nadměrná konzumace léků, toxiny ze vzduchu a stravy, získané toxiny z těla matky.

Preparáty Joalis jsou čistě přírodní produkty zpracované tzv. HDTx-technology, technologií schopnou ukládat spektrální informace o toxinech do nosiče informací, kterým jsou běžné potraviny. Na základě rozpoznání této informace organismus aktivuje svůj obranný systém a příslušný toxin tak vyloučí svými vlastními silami. Druhou složkou preparátů Joalis jsou rostliny a jiné aktivní látky. Preparáty Joalis nedodávají do těla žádnou umělou chemickou látku.

Je možné kombinovat detoxikaci s jinou léčbou? Především: detoxikace není léčba. Při naší terapii využíváme schválených potravních doplňků řady Joalis, Abelia a Herb. Může je tedy užívat každý člověk v doporučeném dávkování. Detoxikačními preparáty je možné doplnit každou léčbu, léky není třeba vynechávat.

Co umí přístroj Salvia? Na základě měření změny kožního odporu poskytuje přístroj Salvia  podrobnou toxickou mapu organismu. Dokáže testovat nejen toxické zátěže, ale také vhodnost potravin, léků a potravních doplňků. Obrovským přínosem přístroje je opětovná kontrola, zda žádoucí změna nastala a jestli máme pokračovat stejnými či jinými prostředky.

Od jakého věku lze detoxikaci provádět? V ideálním případě lze začít detoxikovat 6 měsíců před otěhotněním. Pak lze provádět detoxikaci v každém věku, i ve velmi pokročílém stáří. U velmi vážných problémů je třeba očekávat dílčí úspěchy.

 

 

Přihlášení na měření zátěží a detoxikaci

Vyplňte prosím níže uvedené údaje:

REFERENCE

 

Měl jsem problémy se zažíváním a často mě bolelo břicho. Bývalo mi těžko a taky mě pálila žáha. Na doporuční kamarádky jsem začal s detoxikací u paní Jany a po půl roce jsem si uvědomil, že moje potíže jsou tytam... tak jsem se přesvědčil, že to funguje a nyní chodím na měření jednou ročně.  Petr K.  listopad 2016

Tak je mi zase líp a díky kapání lihových preparátů a změně jídelníčku jsem se zbavila zdravotních průblémů jako opakující se angíny a problémy se zažíváním. Děkuji, Helena N. , leden 2016

Děkuji paní Sekaninové za pochopení a skvělé nacítění zdravotního problému, kterého jsem se zbavila během užívání kapek a tabletek. Marie,     duben 2014

Pískalo mi v uchu a měla jsem problémy s močovým měchýřem. Po využívání kapiček / 2 dávky/ mi v uchu přestalo pískat a vše se zlepšilo. Š.M. únor 2014 

Trpěla jsem špatným zažíváním, problematickou pletí, častými virózami a to vše je díky preparátům a pravidelnému užívání pryč...Eva S. duben2013

Měl jsem boreliozu a klouby bolely a sport byl pro mě nedostižný. Nyní jsem zdravý a pohyblivý.   Jiří  březen 2013

Díky detoxikaci jsem se konečně zbavila chřipek, rýmy a podobných neduhů...             Radka P. únor2013

 

Kontakt

Jana Sekaninová
Nová ulice 20
Střelice
66447

+420 608 618 609

IČ 66575192

 

 

PORADNA V BRNĚ:

SLOVÁKOVA ULICE 2

602 00 BRNO

Fotografie použita dle Creative Commons Infomastern  © 2014 Jana Sekaninová

Vytvořeno službou Webnode