Setkání s vlastní duší...

Pro ty kdo jsou příznivci klátkých zpráv: 
Jsem muž, 27 let starý, učitel ZŠ, sportovec,táborník, věřící člověk co postupně se snaží vymanit ze sevření církve, ale neztratit víru. 

Dělím se na Ego, Tělo a Duši.

Dny první i druhý vládne ego. Člověk si dělá co chce. Třetí den již začíná ztrácet sílu a probouzí se duše.
Duše je stále se mnou už od začátku, ale ego ve tmě postupně ustupuje. Čtvrtý den jsem si dal půst a Bůh/vesmír/jsoucno mě plně vzal do svých rukou. 
Noc na pátý den jsem se dostal do svých největších traumat. Z 20-ti jsem zjistil, že mě opravdu stahují tři. Pátý den v poledne jsme to Janou probrali. 
Neřekla nic výjimečného, ale najednou mi všechno došlo. Nastal pocit eufori, blaženosti. Poprvé v životě jsem měl reálnou představu Boha. Dva ze tří kamenů byli pryč. Ale šestý den jsem byl opět vzat
a stažen Bohem ještě níže. Dostal se do sraček a pak přišla největší a nejkrásnější odměna. Ve své tísni odevzdal jsem co mě nejvíce táhlo Bohu. 
Tím ego již nemohlo existovat. Bůh mi dopřál obrovskou blaženost, větší než den předem. A hlavně, bylo mi přáno vidění vlastní duše. 
Možná někdo namítne, že to byla jen halucinace, ale "ty vole"!!! Fakt pecka zážitek. Duše sídlí v hrudi a jí tam krásně, i když tělo i rozum(ego) ztrádají.
Je to jako okno s rájem, které si nosíme každý den v sobě. Co vše z toho můžeme ovlivnit a co ne, tak to je na další pobyt ve tmě. 
Dále si odnáším, že postupně musíme se naučit milovat všchno a všechny. Zejména tím, že si každým problémem projedeme a s láskou bez záště vše přijmeme.  
Děkuji za úžasný zážitek. 
Dny první i druhý vládne ego. Člověk si dělá co chce. Třetí den již začíná ztrácet sílu a probouzí se duše. Duše je stále se mnou už od začátku, ale ego ve tmě postupně ustupuje. Čtvrtý den jsem si dal půst a Bůh/vesmír/jsoucno mě plně vzal do svých rukou. Noc na pátý den jsem se dostal do svých největších traumat. Z 20-ti jsem zjistil, že mě opravdu stahují tři. Pátý den v poledne jsme to Janou probrali. Neřekla nic výjimečného, ale najednou mi všechno došlo. Nastal pocit eufori, blaženosti. Poprvé v životě jsem měl reálnou představu Boha. Dva ze tří kamenů byli pryč. Ale šestý den jsem byl opět vzat a stažen Bohem ještě níže. Dostal se do sraček a pak přišla největší a nejkrásnější odměna. Ve své tísni odevzdal jsem co mě nejvíce táhlo Bohu. Tím ego již nemohlo existovat. Bůh mi dopřál obrovskou blaženost, větší než den předem. A hlavně, bylo mi přáno vidění vlastní duše. 
Možná někdo namítne, že to byla jen halucinace, ale "ty vole"!!! Fakt pecka zážitek. Duše sídlí v hrudi a jí tam krásně, i když tělo i rozum(ego) ztrádají. Je to jako okno s rájem, které si nosíme každý den v sobě. Co vše z toho můžeme ovlivnit a co ne, tak to je na další pobyt ve tmě. 
Dále si odnáším, že postupně musíme se naučit milovat všchno a všechny. Zejména tím, že si každým problémem projedeme a s láskou bez záště vše přijmeme.  
Děkuji za úžasný zážitek. 
Martin